žádost

Den otevřených dveří s Lezeckou skupinou Javorník

4. září 2010 v 23:15 | Lomi
Odpoledne v sobotu dne 4. září 2010 proběhl v javornické tělocvičně již druhý Den otevřených dveří s Lezeckou skupinou Javorník. Návštěvníci z řad dětí i dospělých si měli možnost na osmi různých stanovištích vyzkoušet svou odvahu a zdatnost.
Možnost vyzkoušet si lezení na umělé stěně, boulder, chůzi na slack - line, jízdu na lanovce, slaňování, jimarování, šplhání po provazovém žebříku a další překážky využilo přibližně sedmdesát    návštěvníků. Další informace a fotografie na internetových stránkách lsj.blog.cz, lsj.rajce.net.
Poděkování patří nadšencům z Lezecké skupiny Javorník, jejich přátelům a také Olomouckému kraji, SPV Javorník a ZŠ Javorník; bez jejichž podpory by to nešlo.

Ohlédnutí za seznámením s lezením na Javornicku

7. září 2009 v 7:18
Lezecká skupina Javorník a SPV Javorník za přispění Olomouckého kraje v tělocvičně Základní školy Javorník připravila na sobotu 5. září program pro malé i velké návštěvníky. Potěšila a mile nás překvapila hojná účast zájemců o lezení a přírodu mikroregionu Javornicko.
V úvodu Toník Lyko seznámil ostatní, jak se lezlo na mnohem vyšší stěně ve staré tělocvičně. Akci svým povídáním příjemně zpestřili také zkušení lezci Aleš Raděj, Janis "Janja" Janíček a Jindra "Piňon" Mandát z HO Jeseník. Obrovskou spoustu jejich horolezeckého vybavení si všichni mohli osahat v průběhu workshopů. Nadšené děti pod dohledem instruktorů zdolávali lezeckou stěnu, slaňovali dolů či s vypětím všech sil prusíkovali nahoru. I někteří dospělí našli odvahu přejet si na lanovce celou tělocvičnu. Všichni, kteří úspěšně zvládli uzly a zdolali všechna stanoviště, získali malou odměnu. Nám byl naopak odměnou pohled na rozzářené a nadšené děti. Děkujeme všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu této pohodové akce!

Fotky


Video na diginávsiP.S.:
Komentáře mimo mísu budou raději mazány ;-)

5. ZÁŘÍ - DEN S LSJ

1. září 2009 v 14:39 | Wenca
Zdarec
Takže v sobotu to tu vypukne! AKCE jako prase :-D

budu potřebovat se sejit se všema co budou něco dělat na akci a to jsou: Lomi, Karča, Aleš, Pitrs, Žaba, Mira, Adam V., Janica, bratři Uhlířovi a všeci ostatní co máte zajem se účastnit nejen jako divaci.
Sraz bude v pátek v tělocvičně v 9 hodin.

předběžný plán:

začneme kolem 10. hodiny v sobotu chystat a navážet všechny věci.
v 14. hodin je zahájení a konec bude mezi 6 - 8 hodinou.

Rozdělení fukci ve workshopech je následující:

Prusikování: Lomi + Karča
Slaňování: Žaba + Pitrs + Wenca (jenže ten bude lítat všude takže u toho moc nebude)
Lanovka: Mira + Adam V.
Vázaní uzlů: Janica
Lezení na stěně: Aleš, bratři Uhlířovi

Bylo by dobré aby si každý už rozmyslel co a jak tam bude dělat ať to v pátek rychle pořešíme a nejsme v tělocvičně až do rána :-)

Až skončí akce nastane další akce. bude "filmový večer" ale lepší bude "pařba s lsj" která bude buď v kuchyňce od tělocvičny nebo na zahradě u Janici nebo na zahradě u Wenci. na tuhle akci ať si každý nachystá co bude pít a jíst jak on tak něco pro ostatní. Pak ať si vezme něco na spaní a nějaký zajimavý film na skouknutí. A každý může sebou vzít kamarády (není to jen pro LSJ).

Jo a Lomi dej na rajče lsj logo. Dík
toš pro další informace piště do komentářů:
Hoj

Den otevřených dveří s Lezeckou skupinou Javorník

12. srpna 2009 v 21:09 | Wenca
Tak mám první informace o příspěvku z Olomouckého kraje. PROŠLO TO! Ještě sice nevím jakou částku nám dají ale aspoň něco to bude.
Takže VŠICHNI LEZCI (kdo má zájem a nebojí se lidí) ať si udělá volno na víkned 5. září. akce bude v sobotu a bude končit na něčí chatě pařbou + nějaké to promítání filmečku atd.......
jo více informací o akci u mě a Lomiho

Tvoříme žádost o příspěvek

13. července 2009 v 16:57 | Lomi
Z jara přišel Wenca s nápadem požádat Olomoucký kraj o peníze na vybavení lezeckého kroužku pro děti. Postupem času se ukázalo, že nejde jen o to smysluplně vyplnit excelovskou tabulku... Vznikl masterplán, skupinka lidí, rychlokurz s Wordem snadno a rychle,... a pokud to vyjde, uskuteční se v sobotu 5. září parádní akce.
 
 

Reklama