Lezení s dětmi z Bernartic

23. ledna 2010 v 14:12 | Vlasta Osmančíková |  akce
Při letních povodních byla zničena podlaha zcela nové tělocvičny v Bernarticích a většina sportovního nářadí a vybavení vzala také za své. Tělocvična je v rekonstrukci a počasí už také nepřeje aktivitám ve volné přírodě a na hřišti. Proto je v rámci zájmového kroužku Sportovní hry vytvářen náhradní program pro nadšené malé sportovce.

Díky ochotě a flexibilitě instruktorů javornické lezecké skupiny, a to především Martina Lomáze, se ve středu 9. prosince odpoledne vydali žáci ZŠ v Bernarticích na lezeckou stěnu do javornické tělocvičny. I přes zákeřné útoky chřipky dorazilo 7 chlapců a 3 děvčata. Čekalo na ně pět perfektně připravených instruktorů. Po krátkém rozcvičení a poučení o bezpečnosti vše začalo. Děti zkoušely své síly a schopnosti na pěti různě náročných lezeckých cestách. Radost a nadšení nebylo těžké vyčíst z jejich tváří. Hodina v tělocvičně utekla rychle jako voda, z toho byly malí lezci smutní. Ale odnášeli si nový a nevšední zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

Velké díky všem instruktorům vzkazují: Dianka, Maruška, Natálka, Kuba, Vašek, Adam, Ladík, Tom, Franta, Vašek a p. uč. Osmančíková!
 


Komentáře

1 Irééénka | 23. ledna 2010 v 15:52 | Reagovat

:-DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama