Říjen 2009

Boulder SEŠN na 7skalách (7. - 8. listopadu)

28. října 2009 v 22:54 | Lomi |  akce
O víkendu 7. a 8. listopadu pořádá LK JAVAANES boulder sešn na Sedmi skalách. Další informace se nacházejí na stránce: lk-javaanes.ic.cz/

Chci se tam jet alespoň juknout a mám ještě volná místa v Krabičce ;-) Kdo se přidá?
Palubní lístky, občerstvení a další drobnosti zajistí vaše CK Lomi Tours :-)

Chyty, chyty a zase chyty

26. října 2009 v 22:42 | Lomi |  stěnka
Chce to trošku osvěžit naší stěnku vřeskama a stiskáčema. Taky je potřeba dokoupit nějaké kapsy, aby se děcka z kroužku vůbec udržela na boulderu.

Dneska jsem byl v Jeseníku za Piňonem a Janou Přibylovou, která se stará o stěnu v Jeseníku a na Ranči, konzultovat kvalitu a výrobce chytů. Jako nejkvalitnější mi doporučili ty od Chrastiny. Jejich nabídka je na AIX.cz Piňon ještě zmiňoval zajímavé tvary chytů od firmy MAKAK. V neděli jsem ještě psal Věrce od Pilky, jestli ještě dodávají chyty.

Ve fondu na chyty teď máme 3.681,- plus to, co někteří dohodíme ze svého. Přijdeš-li tento pátek 30. října večer na stěnu, tak budeš mít možnost vybrat, které chyty vzít.

Trénink sportovního lezce...

21. října 2009 v 16:48 | Lomi na Pavlův popud |  dober
Bavili jsme se o technice, tréninku a stravě. Na tento popud mi Pavel z Jeseníku poslal níže uvedené materiály. Třeba se budou hodit i Tobě!
Lomi

Na blog do komentáře na lezení na teď v pátek jsem poslal nějaké odkazy na tréning. S odkazem na Tréning sportovního lezce v pdf.

Tady jsou ty odkazy ještě jednou:
pdf kniha: http://uloz.to/1167799/treninksportovniholezce.pdf
a internetové stránky: http://atlas.opava.cz/old/index.php?page=trening&id=5

měj se. Čau Pavel z Jeseníku .-)

Smíchovský festival Alpinismu 20. - 22. listopadu 2009

17. října 2009 v 12:32 | Lomi |  akce
Parádní akce plná významných osobností z oblasti lezení a hololezectví; např.: Reinhold Messner, Marek Holeček, Apa Sherpa, Ines Papert, Petr Jetelina, Radek Jaroš, Miroslav Minařík, Zdeněk Hrubý, Rudi Mair,... Ať nenosím dříví do lesa, tak tu je odkaz na článek na Lezci a na oficiální stránky festivalalpinismu.cz

Osobností spousta, ale lístků poměrně málo :-( Rezervační systém už je spuštěný od 14. 10. tak neváhej a ber lístek, dokud ještě jsou.

Přespat ve spacáku a na karimatce by se mělo dát u Pítra. Otrlejším se nabízí několik Nonstop podniků pochybné pověsti či Divoká Šárka ;-)

Naším koordinátorem téhle parádní akce, která nabudí a povzbudí, je Pítrs Jetelina.