Září 2009

Smazané fotky na rajčeti

24. září 2009 v 15:44 | Lomi
Někdo nám smazal fotky na rajčeti :-(

Prosím, kdo máte doma nějaké fotky z našich lezeckých akcí, přineste je Wencovi. Díky předem!

Ohlédnutí za seznámením s lezením na Javornicku

7. září 2009 v 7:18 žádost
Lezecká skupina Javorník a SPV Javorník za přispění Olomouckého kraje v tělocvičně Základní školy Javorník připravila na sobotu 5. září program pro malé i velké návštěvníky. Potěšila a mile nás překvapila hojná účast zájemců o lezení a přírodu mikroregionu Javornicko.
V úvodu Toník Lyko seznámil ostatní, jak se lezlo na mnohem vyšší stěně ve staré tělocvičně. Akci svým povídáním příjemně zpestřili také zkušení lezci Aleš Raděj, Janis "Janja" Janíček a Jindra "Piňon" Mandát z HO Jeseník. Obrovskou spoustu jejich horolezeckého vybavení si všichni mohli osahat v průběhu workshopů. Nadšené děti pod dohledem instruktorů zdolávali lezeckou stěnu, slaňovali dolů či s vypětím všech sil prusíkovali nahoru. I někteří dospělí našli odvahu přejet si na lanovce celou tělocvičnu. Všichni, kteří úspěšně zvládli uzly a zdolali všechna stanoviště, získali malou odměnu. Nám byl naopak odměnou pohled na rozzářené a nadšené děti. Děkujeme všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu této pohodové akce!

Fotky


Video na diginávsiP.S.:
Komentáře mimo mísu budou raději mazány ;-)

5. ZÁŘÍ - DEN S LSJ

1. září 2009 v 14:39 | Wenca |  žádost
Zdarec
Takže v sobotu to tu vypukne! AKCE jako prase :-D

budu potřebovat se sejit se všema co budou něco dělat na akci a to jsou: Lomi, Karča, Aleš, Pitrs, Žaba, Mira, Adam V., Janica, bratři Uhlířovi a všeci ostatní co máte zajem se účastnit nejen jako divaci.
Sraz bude v pátek v tělocvičně v 9 hodin.

předběžný plán:

začneme kolem 10. hodiny v sobotu chystat a navážet všechny věci.
v 14. hodin je zahájení a konec bude mezi 6 - 8 hodinou.

Rozdělení fukci ve workshopech je následující:

Prusikování: Lomi + Karča
Slaňování: Žaba + Pitrs + Wenca (jenže ten bude lítat všude takže u toho moc nebude)
Lanovka: Mira + Adam V.
Vázaní uzlů: Janica
Lezení na stěně: Aleš, bratři Uhlířovi

Bylo by dobré aby si každý už rozmyslel co a jak tam bude dělat ať to v pátek rychle pořešíme a nejsme v tělocvičně až do rána :-)

Až skončí akce nastane další akce. bude "filmový večer" ale lepší bude "pařba s lsj" která bude buď v kuchyňce od tělocvičny nebo na zahradě u Janici nebo na zahradě u Wenci. na tuhle akci ať si každý nachystá co bude pít a jíst jak on tak něco pro ostatní. Pak ať si vezme něco na spaní a nějaký zajimavý film na skouknutí. A každý může sebou vzít kamarády (není to jen pro LSJ).

Jo a Lomi dej na rajče lsj logo. Dík
toš pro další informace piště do komentářů:
Hoj