Dojmy z druhé části horovýcviku

18. května 2009 v 16:29 | JJ |  dober
Tak a je to za námi…Nebo ne?
Ani očko nenasadíš :-)
16. - 17. 5. jsme dovršili naše druhé kolo horovýcviku. Počasí vyhrožovalo, ale na konec to vůbec nebylo tak zlé; bližší info o počasí u Žaby (má na to talent) :-) Vyjížděli jsme od kostela v sobotu ráno téměř v plné sestavě…

Cesta nás vedla až na Šafářovu skálu do Bílé Vody po přivítání s JJ, jsme si zopakovali probrané věci z první části horovýcviku. Poté jsme se dali do nabírání nových znalostí a zkušeností včetně prusíkování (drápání se vzhůru) :-) a jiných zajímavostí.
Vzduchem si plavala dobrá nálada a tak nám to pěkně utíkalo a než jsme se nadáli JJ se balil a opouštěl nás statečné, co jsme se rozhodli přespat pod širákem :-) Vydali jsme se ke skále, lidi naskákali do lezeček a skála se během chvíle zaplnila pavoučkama… Zatím co někteří lozili, jiní v táboru pilovali jumarování. Nemůžu opomenout smůlu některých lidí, kterým se docela dařilo s prusíkem :-) A jak jsem již zmínila, když je vám fajn, čas letí jako o závod a než jsme se nadáli byl večer. (Teď malá vsuvka. Dostala jsem od vás parádní výbavu a spoustu parádních zážitků, čímž vám ještě jednou mockrát děkuji za bezkonkurenční oslavu narozenin. Ještě jednou velké díky bylo to od vás milé.) No a tak jsme parádní den završili parádním večerem se směsicí párků, alkoholu, opékaných maršmelounů a jiných dobrot u ohně.
Parádní noc nebo aspoň pár hodin pod širým nebem nám dodalo potřebnou energii na další den. Ráno jsme se naštěstí všichni našli, nasnídali a doplnili počet účastníků do úplného stavu a dali se opět do studování. Odpoledne si všichni vylezli skálu; no teda až na nás indisponované :-( a už přišlo zase loučení a závěr. Každopádně to byla parádní akce velké díky JJ za přísun informací a trpělivost a vám všem za účast.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama